Menu

Dnešním dnem jsem začal oficiálně prodávat vozíček Mrosconi „Wan-men-šou“, tedy takového fajn pomocníka pro portrétní fotografy, kteří rádi fotí venku.

Vozíček je velký tak akorát aby vešel do malého VW Golfu. Když sundáte kolečka, může sedět místo „asistenta“ na sedačce, takže když na to přijde, není problém ho vozit třeba ve Ferrari:)

Mým cílem bylo dosáhnout bezproblémového focení se studiovými světly (klidně i bateriovými) kdekoliv se dá a o s nejkratším možným setapem. Myslím, že se mi to povedlo. Do horního úložného prostoru si hodím fotobrašnu, na stativ nasadím světlo se softboxem nebo deštníkem, zapnu napáječ a jdu fotit. Žádné rozkládání stativu, vytahováni světel, baterky a tak dále. Jednoduše vyfotím a přejedu na další lokaci.
Vozík umí stát i ve svahu, protože má přední opěrné nohy jako jeřáb, tedy dají se „aretovat“ pod úrovní podloží, takže není problém stát na schodech.

Cena je stanovená na 15tis Kč za základní model bez napájení. Pokud chcete i se zdrojem, tak cena bude o 12-24tis vyšší dle kapacity baterek.

Je možné upravit všechny hlavní rozměry, takže pokud chcete vozíček nižší a širší, není problém. Tato úprava je již kalkulována v základní ceně. Taktéž libovonná barevná kombinace, včetně návrhu potisku.